:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1402/04/05 11:14:28
دبیر جشنواره
چهارمین جشنواره مطبوعات استان اردبیل فرصتی برای وفاق و بازگشت به مرجعیت رسانه های رسمی
دبیر چهارمین جشنواره مطبوعات استان اردبیل گفت: چهارمین جشنواره مطبوعات استان فرصتی برای وفاق و همدلی بین فعالان رسانه و بازگشت به مرجعیت رسانه های رسمی است.

سجاد ناصرآزاد در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره مطبوعات استان اردبیل، بازگشت مرجعیت به رسانه های رسمی و مسئولیت پذیری و افزایش رقابت موثر و سازنده بین اهالی رسانه در راستای تعالی و توسعه آن ها را از جمله اهداف ویژه این جشنواره عنوان کرد و  از کلیه روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان و اصحاب مطبوعات، نمایندگی مطبوعات سراسری، خبرگزاری‌های فعال و پایگاه‌های خبری استان اردبیل برای شرکت در این نمایشگاه و جشنواره دعوت به عمل آورد.

وی ارج نهادن به تلاش فعالان رسانه‌ها را در ایجاد انگیزه برای استمرار فعالیت‌ آن ها، بسیار ضروری دانست و افزود:  جشنواره مطبوعات با ایجاد فضای نشاط رسانه‌ای موجب تقویت روحیه مطالبه‌گری بین اهالی رسانه شده و در نهایت موجب ارتقاء محتوای کیفی رسانه ها و تقویت روزنامه نگاری حرفه ای می شود.

او در ادامه با اشاره به شرایط و مقررات شرکت در جشنواره گفت: آثار ارسالی به این جشنواره باید در بازه زمانی اول فروردین ۱۴۰۱ لغایت ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ در مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده باشند.

سجاد ناصرآزاد همچنین با اشاره به رویکرد وفاق و همدلی این دوره از جشنواره مطبوعات، از تمام علاقمندان به عرصه نویسندگی در استان دعوت کرد تا با انتشار آثار خود در مهلت مقرر در یکی از رسانه های رسمی، استعدادهای خود را مورد محک قرار دهند.

دبیر جشنواره مطبوعات گفت: جزئیات فراخوان این جشنواره و بستر دریافت آثار در سایت رسمی جشنواره های وزارت ارشاد به نشانی pressfestival.ir در دسترس اهالی رسانه است.

 

انتهای پیام